Vyhledávání


rozšířené vyhledávání

Katalog

 

Reklama-------------------------------

Poznejte řadu LEITZ Complete 

Zoner inShop 

 

a) platba na dobírku - zboží Vám bude doručeno přepravní službou, celkovou částku uhradíte řidiči při převzetí zboží v hotovosti.

b) platba předem - v potvrzení objednávky vám přijde číslo účtu a variabilní symbol pro Vaši platbu. Uvedené údaje si můžete vytisknout popřípadě dodatečně prohlédnout také v Historii objednávek. Poté, prosím proveďte úhradu. Jakmile bude platba prokazatelně připsána na náš účet, bude Vaše objednávka vyřízena.

c) platba na fakturu se splatností – tuto formu úhrady mohou využít pouze školy, mateřské školky, úřady a jiné státní instituce. Dále také smluvní zákazníci, kteří u nás mají nastaven kredit a individuální splatnost. Výši Vašeho kreditu a dobu splatnosti si můžete ověřit na tel. 581 071 701. Faktura Vám dojde spolu se zbožím, poté prosím proveďte úhradu v termínu splatnosti na účet, který je uveden na faktuře. V případě, že nepatříte mezi zákazníky, kteří splňují podmínky pro platbu převodním příkazem a zvolíte tuto platbu při odesílání objednávky, bude Vám zboží doručeno na dobírku.

Při objednávce do 1.200 Kč bez DPH činí dopravné a balné 120 Kč bez DPH. U objednávek s celkovou cenou vyšší než 1.200 Kč bez DPH je dopravné a balné ZDARMA. Pro velkoobchodní prodej platí individuální sazby. Zboží vám přivezeme přepravní službou nebo vlastním řidičem. Zboží dodáváme pouze na území České republiky.

Elektronická evidence tržeb je zde prováděná v běžném režimu. Podle zákona o evidenci tržeb je prodejce povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

Přihlášení


Nová registrace
 

cena nákupu:
0,00 Kč

uživatel:
nepřihlášen

 

Získat katalog